Cristyler Shqiperi, komentet, blej

Cristyler Albania, opinionet, blihet

Cristyler në Shqipëriment, çmimi, përbërja

Cristyler përdorimi, përbërja, Albania

Kujdesi për flokët tuaj duhet të kryhet rregullisht, sepse atyre u mungon pothuajse çdo lëndë e dobishme. Mund ta korrigjoni lehtësisht situatën me Cristyler, e cila jo vetëm që do t’i bëjë flokët më të trashë, por edhe do t’i shërojë ato. Mjeti ka një efekt të shpejtë dhe, më e rëndësishmja, afatgjatë.

Më poshtë, në artikull mund të mësoni se çfarë është Cristyler, si ta përdorni produktin sipas udhëzimeve të përdorimit, si funksionon, cilat janë avantazhet e produktit, cili është çmimi i tij në Albania, ku mund të blihet. Në forume mund të lexoni komentet dhe opinionet rreth Cristyler.

Çfarë Cristyler?

Serumi kundër rënies së flokëveCristyler është një trajtim i ri për të reduktuar rënien dhe trashjen e flokëve në të njëjtën kohë.

Serumi kundër tullacit Cristylerështë një solucion i kripur me një kompleks të fuqishëm aktiv të ekstrakteve të rodhes, piperit dhe hithrës. Një formulë e zhvilluar posaçërisht vepron në mënyrë specifike në rrënjët e flokëve, duke marrë parasysh veçoritë dhe strukturën e tyre. Përdorimi i rregullt i serumit redukton ndjeshëm sasinë e rënies së flokëve në çdo fazë të tullacisë.

Karakteristikat e produktit:

 • I përshtatshëm për flokë të dëmtuar dhe të trajtuar kimikisht
 • I jep shkëlqim dhe elasticitet flokëve
 • Ruan ekuilibrin e lagështisë së flokëve gjatë gjithë ditës
 • Lehtëson krehjen e flokëve
 • I bën flokët të lëmuar, parandalon çarjen dhe çarjen e majave
 • Mbrojtja e flokëve nga rrezet e diellit
 • Bllokimi dhe mbrojtja e ngjyrës së flokëve, ndriçimi i përmirësuar i ngjyrës së flokëve

Si punon

Projektuar Cristyler për të ruajtur volumin e flokëve, për të reduktuar rënien e flokëve dhe për të stimuluar rritjen e përhershme. Kombinimi i përbërësve natyralë stimulon proceset biologjike që lidhen me zhvillimin e folikulit të flokëve dhe zgjat rritjen e tyre, duke reduktuar fazën e rënies së flokëve. Përbërësit e tij aktivë përmirësojnë ndjeshëm shëndetin e flokëve. Falë formulës së tij efektive, mbron fibrat e flokëve, lidh kutikulat dhe parandalon degradimin e keratinës të shkaktuar nga rrezatimi diellor dhe ndotja.

 • I përshtatshëm për meshkuj dhe femra
 • Stimulimi i rritjes së flokëve
 • Rritje e dendësisë, forcës dhe elasticitetit të kapilarëve
 • Redukton zbokthin dhe sebumin e tepërt
 • Forcimi dhe ushqyerja e skalpit të kokës
 • Rivendosja e shkëlqimit, butësisë, fleksibilitetit dhe vitalitetit të flokëve
 • Parandalimi dhe reduktimi i rënies së flokëve
 • Rikthe flokët e shëndetshëm dhe më të rinj

Mënyra e aplikimit

Pikat duhet të fërkohen në rrënjët e flokëve të pastruara dhe më pas të shpërndahen në të gjithë gjatësinë me lëvizje të buta. Kohëzgjatja e kursit është zakonisht një muaj, por në disa raste mund të ndryshojë. Rekomandohet të përsëriten kurset në mënyrë periodike.

Sigurisht, është e rëndësishme t’i kushtoni vëmendje kaçurrelave tuaja, por sot kjo kërkon shumë kohë të lirë dhe para nga një person. Prodhuesi i këtij produkti bëri të pamundurën për të bërë kujdes cilësor për pamjen, dhe më në fund ai ia doli – kështu u shfaq Cristyler.

Këto pika janë krijuar për të përshpejtuar rritjen e flokëve, por ato kanë një efekt shumë pozitiv në të gjithë kokën e flokëve. Përveç kësaj, siç u përmend më lart, ato mund të përdoren edhe për mjekër. Përbërësit aktivë depërtojnë shpejt në inde dhe fillojnë të veprojnë në gjëndrat e flokëve, për shkak të të cilave rritja përshpejtohet dhe shfaqen qime të reja. Vlen gjithashtu të përmendet se produkti përmirëson gjendjen e fijeve, ato janë të ngopura me vitamina, struktura e tyre përmirësohet, mërzia eliminohet, shfaqet shkëlqimi dhe mëndafshi.

Ju lutemi vini re se edhe specialistët i kushtojnë vëmendje Cristyler. Ata vërejnë se ka një përbërje absolutisht natyrale dhe falë kësaj funksionon në mënyrë efektive. Mjeti nuk ka kundërindikacione, prandaj është i përshtatshëm për absolutisht të gjithë, dhe vlerësimet pozitive të shumë blerësve tashmë e kanë vërtetuar këtë.

Ku mund te blej Cristyler në Shqipëriment?

Kujdesuni për flokët tuaj me Serumin e Riparimit kundër rënies së flokëve përbërjaCristyler. Ky trajtim kundër rënies së flokëve ndihmon në forcimin dhe rinovimin e flokëve dhe parandalimin e rënies së flokëve. Ai përmban përbërës aktivë që stimulojnë rritjen e flokëve, i trashin flokët, rrisin dendësinë dhe volumin e flokëve, reduktojnë rënien e flokëve dhe nxisin rritjen e flokëve të rinj. Ai përmban qelizat staminale të Arganit, përbërësi i parë aktiv për të mbrojtur dhe rigjallëruar qelizat e kokës për të luftuar plakjen.

 • I përshtatshëm për meshkuj dhe femra
 • Stimulimi i rritjes së flokëve
 • Rritja e densitetit, qëndrueshmërisë dhe elasticitetit të kapilarëve
 • Reduktimi i zbokthit dhe sebumit të tepërt
 • Forcimi dhe ushqyerja e lëkurës së kokës. Rivendosja e shkëlqimit, butësisë, fleksibilitetit dhe vitalitetit
 • Parandalimi dhe reduktimi i rënies së flokëve
 • Për flokë më të rinj dhe me pamje më të shëndetshme
 • Veçanërisht i përshtatshëm për zonat me flokë të vegjël deri shumë të hollë

Në faqen tonë të internetit Cristyler porositja është e thjeshtë dhe e përshtatshme, mund të bëhet me disa klikime. Ju lutemi vini re gjithashtu se çmimi i treguar në Shqiperi Cristyler nuk është absolutisht i lartë. Çdokush mund të përballojë të blejë një produkt.

Çmimi i vjetër: 9600 ALL

Çmimi i ri: 4800 ALL