Varcosin Kosovë, opinionet, çmimi, blej, komentet

Varcosin përdorimi, Kosovë, blihet, përbërja, blej

Varcosin përdorimi, blej, blihet, përbërja, komentet

Varcosin përbërja, blihet, opinionet, komentet, çmimi

Çdo grua, madje edhe pronare e një figure ideale dhe këmbëve të holla, nuk është imune nga shfaqja e një sëmundjeje të tillë si venat me variçe, e cila në një periudhë mjaft të shkurtër kohore do të privojë këmbët nga atraktiviteti i tyre i mëparshëm dhe do të bëhet një problem i vërtetë që nuk mund të fshihet lehtë nën çorape të trasha ose triko.

Kremi Varcosin për venat me variçe është një mënyrë e thjeshtë për të harruar përgjithmonë venat me variçe. Në këtë artikull, mund të mësoni se çfarë është Varcosin, si ta përdorni produktin, cilat janë përparësitë e tij, ku të blihet Varcosin dhe cili është çmimi i tij në Kosovë. Lexoni komentet, reagime dhe opinionet rreth Varcosin në forume.

Përparësitë

Mjeti Varcosin mund të bëhet asistenti kryesor kur bëhet fjalë për venat me variçe, dhe të gjitha falë vetive të tij unike:

 • I bën venat të padukshme, dhe gjithashtu heq plotësisht rrjetin vaskular
 • Forcon ndjeshëm muret e enëve të gjakut, duke u dhënë atyre elasticitet dhe qëndrueshmëri shtesë
 • Lehtëson të gjitha dhimbjet dhe shqetësimet që mund të ndodhin me venat me variçe
 • Lehtëson lodhjen dhe barrën në këmbë që shfaqen në fund të ditës së punës
 • Promovon resorbimin e mpiksjeve të gjakut që formohen brenda enëve të dëmtuara
 • Eliminon ënjtjen e indeve të buta dhe zvogëlon ngërçet e natës
 • Tonifikon enët venoze dhe përshpejton qarkullimin e gjakut, për shkak të të cilit indet dhe qelizat ngopen më shpejt me oksigjen dhe lëndë ushqyese
 • Transformon sipërfaqen e lëkurës së këmbëve dhe përmirëson strukturën e saj
 • Rikthen forcën e humbur të enëve të gjakut dhe i mbron ato nga brishtësia
 • I reziston ndryshimeve patologjike dhe çrregullimeve trofike, të cilat shpesh formohen në një fazë të avancuar të kësaj sëmundjeje
 • Jep një ndjenjë freski dhe butësie në këmbë

Falë vetive të tilla të kremit të paraqitur, çdo grua me venat me variçe mund të përballojë në mënyrë të pavarur këtë fenomen dhe të shmangë ndërhyrjen e mëtejshme kirurgjikale. Dhe kjo nuk është e gjitha përfitimet e produktit Varcosin. Përparësitë e tjera të tij përfshijnë:

 • Komoditeti dhe lehtësia e përdorimit
 • Natyraliteti dhe natyraliteti i përbërjes
 • Siguri absolute dhe padëmshmëri gjatë përdorimit afatgjatë
 • Fillimi i menjëhershëm i një efekti pozitiv
 • Mungesa e reaksioneve anësore dhe alergjike
 • Cilësi e lartë gjermane, e provuar për shumë vite
 • I përshtatshëm për trajtim në shtëpi në çdo fazë të zhvillimit të venave me variçe

Parimi i funksionimit Varcosin

Efikasiteti Varcosin arrihet për faktin se të gjithë përbërësit e tij aktivë depërtojnë shpejt në shtresat e thella të epidermës dhe atje fillojnë të kenë një efekt terapeutik. Muret e enëve venoze forcohen ndjeshëm. Qarkullimi i shqetësuar i gjakut normalizohet, mpiksjet e gjakut fillojnë të treten gradualisht. Gjendja e lëkurës përmirësohet. Venat janë ngushtuar, ënjtja dhe ngërçet zhduken. Çdo ditë një grua ndjen gjithnjë e më shumë butësi në këmbët e saj. Edhe nëse e kalon tërë ditën në taka të larta, në fund të ditës ajo nuk përjeton siklet dhe ënjtje që mund të ishin shfaqur më herët.

Karakteristikat e dobishme

Përbërja e zgjedhur me kujdes e produktit dhe formula e tij unike bëjnë të mundur marrjen e rezultatit të dëshiruar me një përqindje shumë të lartë suksesi.

Cilësitë e dobishme të produktit përfshijnë si më poshtë:

 • Aplikimi i kremit ju lejon të ndjeni butësinë e humbur në këmbët tuaja, gjë që do t’ju lejojë të vishni përsëri taka të larta pa shqetësimin më të vogël
 • Ekziston një përmirësim në procesin e qarkullimit të gjakut, i cili çon në një ulje të mundësisë së bllokimit të enëve të gjakut dhe çon në ndërprerjen e shfaqjes së fryrjes
 • Ndjenja e “zhurmës” në këmbë dhe ndjesia e pakëndshme e djegies, e cila më së shpeshti ndodh në mbrëmje, zhduket plotësisht
 • Përdorimi i kremit ndihmon në eliminimin e ngërçeve të natës, dhe shenjat e jashtme të venave me variçe, të tilla si gunga dhe retikulum vaskular, pothuajse zhduken plotësisht
 • Zvogëlon numrin e mpiksjeve të gjakut, të cilat me kalimin e kohës, me përdorimin e rregullt të kremit, treten plotësisht

Udhëzime për përdorim

Kremi Varcosin është shumë i lehtë për t’u përdorur. Nuk kërkon shumë kohë për të përfunduar të gjithë procedurën. Së pari, rekomandohet shpëlarja e këmbëve nën ujë të rrjedhshëm, dhe më pas fshijini ato të thata me një peshqir. Pastaj mund të filloni të aplikoni vetë produktin. Kjo duhet të bëhet me lëvizje masazhi, duke filluar me këmbët dhe duke përfunduar me ijet. Pas kësaj, duhet t’i jepni disa minuta në mënyrë që të absorbohet plotësisht në epidermë. Dhe pas kësaj ju mund të visheni dhe të vazhdoni aktivitetet tuaja të zakonshme.

Procedura e mësipërme duhet të kryhet deri në 3 herë në ditë. Kohëzgjatja blej e të gjithë kursit është një muaj. Nëse po flasim për fazën fillestare të venave me variçe, atëherë dy javë përdorimi i këtij kremi do të jenë të mjaftueshme.

79 EUR

39 EUR